serwis

Bardzo szybko postawiona diagnoza i przedstawione możliwości rozwiązania problemu, nawet ze wskazaniem opcji tańszej dla klienta:). Niespotykane w dzisiejszych czasach, oby tak dalej!

- Sławek

Po przeprowadzce z Rzeszowa, ciężko było mi zaufać ‚mniejszym firmom’ oraz ich serwisom. Niemniej jednak za namową kolegi, odesłałem swój problem do serwisu Adams. Świetna robota Panowie.

- Łukasz Kowalski

Szeroki asortyment oferowanych napraw, krótki czas oczekiwania. W razie potrzeby, szybka możliwość wymiany uszkodzonego sprzętu za przystępą opłatą. Polecam.

- Paweł Knap

Zgłosiłam się do serwisu z zepsutym monitorem. Wcześniej korzystałam z usług konkurencyjnej firmy, która pomimo długiego czasu oczekiwania, nie potrafiła odnaleźć usterki. Postanowiłam dać szansę Adamsowi, naprawdę nie żałuję.

- Patrycja

modernizacja

oferowane usługi

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji lub rozbudowy sprzętu, systemów lub ich podzespołów. Dokładniejsze informacje o usługach informatycznych świadczonych przez nas poznają Państwo wybierając odpowiednią kategorię z menu po lewej stronie. Nawet jeśli Państwa problem nie jest wyszczególniony na tej liście – prosimy o telefon, na pewno postaramy się pomóc!

czas realizacji

Zdecydowaną większość napraw wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego. W przypadku wystąpienia konieczności wymiany podzespołów czas usunięcia usterki może wydłużyć się do 3-4 dni, ze względu na sprawy logistyczne polegające na zamówieniu potrzebnych części.

gwarancja

Udzielamy gwarancji zarówno na wszelkie działania serwisanta jak i wszystkie podzespoły, które zostały wymienione w celu usunięcia usterki. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest kwestia oprogramowania i systemu operacyjnego.

bezpieczeństwo

W przypadku, gdy zlecenie dotyczy reinstalacji systemu bez utraty danych, gwarantujemy, że Państwa dane będą bezpiecznie i starannie przechowywane, a po wykonaniu usługi kopie zapasowe zostaną usunięte.

referencje

Z usług naszego serwisu skorzystały już setki osób. W górnej części strony zamieszczamy wybrane opinie naszych Klientów. Jeżeli korzystali już Państwo z naszej oferty serwisowej, zachęcamy do przesłania na nasz adres e-mail własnej opinii o naszym serwisie. Jeśli zostanie ona zamieszczona na stronie, w ramach naszej wdzięczności otrzymają Państwo 10% rabat podczas realizacji kolejnej usługi.

Aktualności

01.08.2011

Adams Computers – ciągle rozwijająca się firma, w trosce o interesy własnych klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i z dniem 03.08.2011 r. otwiera własny serwis internetowy.
Od tej pory bez wychodzenia z domu będą mogli Państwo z łatwością sprawdzić naszą bieżącą ofertę oraz najnowsze promocje.

archiwum
Lokalizacja