serwis

Bardzo szybko postawiona diagnoza i przedstawione możliwości rozwiązania problemu, nawet ze wskazaniem opcji tańszej dla klienta:). Niespotykane w dzisiejszych czasach, oby tak dalej!

- Sławek

Po przeprowadzce z Rzeszowa, ciężko było mi zaufać ‚mniejszym firmom’ oraz ich serwisom. Niemniej jednak za namową kolegi, odesłałem swój problem do serwisu Adams. Świetna robota Panowie.

- Łukasz Kowalski

Szeroki asortyment oferowanych napraw, krótki czas oczekiwania. W razie potrzeby, szybka możliwość wymiany uszkodzonego sprzętu za przystępą opłatą. Polecam.

- Paweł Knap

Zgłosiłam się do serwisu z zepsutym monitorem. Wcześniej korzystałam z usług konkurencyjnej firmy, która pomimo długiego czasu oczekiwania, nie potrafiła odnaleźć usterki. Postanowiłam dać szansę Adamsowi, naprawdę nie żałuję.

- Patrycja

konfiguracja

diagnoza

naprawa

modernizacja

konserwacja

Aktualności

01.08.2011

Adams Computers – ciągle rozwijająca się firma, w trosce o interesy własnych klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i z dniem 03.08.2011 r. otwiera własny serwis internetowy.
Od tej pory bez wychodzenia z domu będą mogli Państwo z łatwością sprawdzić naszą bieżącą ofertę oraz najnowsze promocje.

archiwum
Lokalizacja