o nas

Kim jesteśmy?

Nasza firma została założona 15 lipca 1998 roku! Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm branży IT na rynku jasielskim. Zaufało nam wielu klientów. Obsługujemy duże firmy jak również klientów indywidualnych. Zawsze staramy się dobrać odpowiedni komputer do indywidualnych potrzeb klienta.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową komputerów, laptopów, części i akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych. Zajmujemy się także naprawą komputerów i notebooków. Nasi serwisanci zawsze służą pomocą, radą i swoim doświadczeniem nawet wtedy, gdy klient zakupił sprzęt u konkurencji.

Dlaczego my?

Wszystkie podzespoły i zestawy sprowadzamy na zamówienie w ciągu jednego dnia. Dobieramy sprzęt najlepszy do potrzeb konkretnego użytkownika. Dobrego garnituru na miarę nie zamawia się w supermarkecie. Ta sama zasada dotyczy komputerów. Dlatego warto nam zaufać.

Podziękowania

Aktualności

01.08.2011

Adams Computers – ciągle rozwijająca się firma, w trosce o interesy własnych klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i z dniem 03.08.2011 r. otwiera własny serwis internetowy.
Od tej pory bez wychodzenia z domu będą mogli Państwo z łatwością sprawdzić naszą bieżącą ofertę oraz najnowsze promocje.

archiwum
Lokalizacja